lipoliza-liposukcja-aqualyx

Bezpieczna lipoliza – intralipoterapia

 

Wiele kobiet przed zbliżającymi się wakacjami męczy się z różnego rodzaju dietami, ćwiczeniami czy wszelkimi wyrzeczeniami, w celu zrzucenia nadmiaru tkanki tłuszczowej z uciążliwych partii ciała: brzuch, uda boczki.Wiele terapii i zabiegów oraz własnych metod nie skutkuje na niektóre partie ciała. Co więc zrobić?

Odpowiedziom na te problemy może okazać się nowa metoda – nowy zabieg, który powszechnie funkcjonuje pod pojęciem lipolizy iniekcyjnej. Jest to nic innego, jak metoda intralipoterapii z zastosowaniem pewnego rodzaju związków, podawanych w tkankę tłuszczową. Uznana została za najbezpieczniejszy sposób iniekcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i jest prawie bezbolesna. Do tego nie posiada żadnych efektów ubocznych.

Efekt tego zabiegu, polega na wszczykwaniu w obręb komórek tłuszczowych substancji, które będą je rozpuszczać. Następnie wszystko przetwarzane jest przez wątrobę i wydalane poprzez nerki. Metoda ta jest o tyle bezpieczna, gdyż nie powoduje żadnych problemów w życiu codziennym i zaraz po zabiegu można wrócić np. do pracy.

Jedynie co po nim może wystąpić, to lekki obrzęk w okolicach leczonych i bolesność przy dotyku, które mijają po ok. tygodniu. Często pojawiają się również niewielki siniaki, jednak wszystko przez parę dni można przykryć odpowiednią odzieżą.

AQUALYX to niechirurgiczna alternatywa liposukcji.

 

 

Jedna myśl w temacie “Bezpieczna lipoliza – intralipoterapia”

  1. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem wykonywanym przez lekarza, jest w pelni bezpieczna, nie wymaga przygotowania pacjenta w domu. Wstrzykiwana substancja naturalnie wystepujaca w naszym organizmie i od lat jest stosowana w medycynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *